دفتر ایروان:0037494939217     نماینده ایران: 02188509110     خرید تور: 09128029239

   دفتر ایروان:0037494939217  

  نماینده ایران: 02188509110  

  خرید تور: 09128029239

تور ارمنستان, خرید در ارمنستان

راهنمای خرید در ارمنستان

بسیار از شما هموطنان عزیز در مورد خرید در ارمنستان سوال کردید، در این مطلب سعی کردیم تا به تمامیه سوالات شما پاسخ بدیم و راهنمایی لازم برای خرید در ارمنستان را در اختیار شما قرار بدهیم.

راهنمای خرید در ارمنستان

از ارمنستان چه چیزی سوغاتی بخریم؟

بهترین سوغاتی که می توانید از ارمنستان خریداری کنید قهوه، شکلات و صنایع دستی ارمنستان می باشد؛ قهوه و شکلات را می توانید از تمامی سوپرمارکت ها و مغازهای ایروان خریداری کنید و صنایع دستی را می توانید از بازار ورنیساژ بازار صنایع دستی ارمنستان خریداری کنید.

خرید پوشاک، کیف و کفش در ارمنستان

در ارمنستان چندین تولیدی پوشاک فعالیت می کنند در کل پوشاک در ارمنستان به دو دسته برند و غیر برند تقسیم می شود برای خریداری پوشاک برند می توانید به یروان مال، دالما گاردن مال و راسیا مال مراجعه فرمایید و برای خرید پوشاک غیر برند به خیابان تیگران متس مراجعه کنید. پوشاک غیر برند در ارمنستان معمولا پوشاک ترک و چین می باشذ و شروع قیمت این اجناس از 14000 تومان به بالا است.

خرید محصولات غذایی در ارمنستان

برای تهیه محصولات غذایی شما هموطنان عزیز که به زبان ارمنی مسلط نیستید بهترین گزینه استفاده از سوپر مارکت ها می باشد، از بهترین سوپر مارکت های ارمنستان می توان به یروان سیتی Yerevan city، ساس SAS و پارما Parma اشاره کرد در هنگام خرید حتما به تاریخ انقضا محصولات توجه کنید، سوپرمارکت های ذکر شده 24 ساعته می باشد و در هر ساعت شبانه روز می توانید از این سوپرمارکت ها استفاده کنید.

خرید لوازم آرایش در ارمنستان

لوازم آرایش نیز مانند پوشاک به دو دسته برند و غیر برند تقسیم می شود برای خرید لوازم آرایش و عطرهای اورجینال حتما به مراکز خرید دالما گاردن، یروان مال و راسیا مال مراجعه کنید، و محصولات غیر برند (بعضا غیر اورجینال) را از مغاره های مرکز شهر می توانید خریداری کنید.

خرید لوازم خانگی و کالاهای دیجیال

خرید لوازم خانگی و کالاهای دیجیتال از ارمنستان به شما توصیه نمی شود، بیشتر این اجناس از امارات متحده عربی و یا از اروپا شرقی به ارمنستان وارد می شود که در هر صورت قیمت انها نسبت به بازار ایران بسیار بیشتر است، در هر صورت این مطلب برای راهنمایی شما ایجاد شده و ما مراکز خرید لوازم خانگی و کالاهای دیجیتال در ارمنستان را به شما معرفی می کنیم، بهترین ارایه کننده این محصولات electronics planet واقع در یروان مال و Zigzag واقع در دالما گاردن مال می باشد.

 لیست مراکز خرید و مال های ایروان، ارمنستان

دالما گرادن مال
ساعت کاری: هر روز 10 صبح تا 10 شب
یروان مال
ساعت کاری: هر روز 10 صبح تا 10 شب
راسیا مال
ساعت کاری: هر روز 10 صبح تا 10 شب

 

دیگر مطالب