دفتر ایروان:0037494939217     نماینده ایران: 02188509110     خرید تور: 09128029239

   دفتر ایروان:0037494939217  

  نماینده ایران: 02188509110  

  خرید تور: 09128029239

تور ارمنستان

راهنمای تور ارمنستان

راهنمای تور ارمنستان - 5.0 از 5 بر اساس 3 عقیده
1 1 1 1 1 Rating 100% (3 Votes)

تور ارمنستان یکی از تورهای محبوب در ایران است اما آژانس های زیادی در ایران تور ارمنستان را با قیمت های متفاوت و خدمات مختلفی عرضه می کنند اگر نمی دانید چه توری را انتخاب کنید این مطلب را تا پایان دنبال کنید تا بتوانید بهترین تور ارمنستان را انتخاب کنید. 

راهنمای تور ارمنستان

تور ارمنستان با کمترین قیمت

تصور کنید برای خرید به سوپرمارکت محلتون می روید و تقاضای یک محصول مثلا آدامس نعنایی تریدنت میکنید و می بینید قیمت آن گران تر از حد معمول است یا اعتراض می کنید و یا جنس مورد نظر را خریداری نمی کنید حال اگر به جای آدامس مورد نظر آدامس نعنایی دیگر به شما پیشنهاد شود با نصف قیمت آدامس تریدنت آیا آن را خریداری می کنید؟

شاید اگر بگید اگر به خوبی آدامس تریدنت باشد چرا که نه؟ اما در مورد تور ارمنستان، قیمت کلی تور ارمنستان را بلیط رفت و برگشت هوایی و زمینی، هتل مورد نظر (5 ستاره، 4 ستاره و ...)، گشت ها و خدمات تور تشکیل می دهد، برای مقایسه قیمت تور ارمنستان هتل بسیار مهم می باشد پس اگر به مقایسه تورها و قیمت آنها می پردازید ابتدا به هتل توجه کنید نه به ستاره هتل مثلا هتل 5 ستاره ممکن است مرکز شهر نباشد و قیمتش برابری کند با یک هتل 4 ستاره ای که در مرکز قرار دارد، نوع اتاق هتل نیز بسیار مهم می باشد پس اگر یک تور صرفا ارزان است نمی تواند گزینه ی خوبی برای انتخاب باشد، پس از هتل به خدمات و گشت های تور توجه کنید. اگر تمامی این موارد یکسان هستند تور ارزان تر بهترین انتخاب در تور ارمنستان می باشد.

اگر تور شما در چند هتل مختلف سکونت دارند تجریه نشان داده که در هماهنگی برای گشت های داخلی معمولا مشکلات زیاد پیش می یایید، پس توری را انتخاب کنید که همه همراهان تور در یک هتل اقامت داشته باشند.

تور ارمنستان زمینی

خب تور زمینی ارمنستان قیمتی ارزان تر نسبت به تور هوایی دارد، در زمان انتخاب تور زمینی دقت کنید با وجود اتوبوس های مدرن و وی آی پی (VIP) شما حداقل 18 الی 24 ساعت در راه هستید، این تور به مسافرین که سن بالا و دارای مشکلاتی جسمانی می باشند توصیه نمی شود، در زمان های شلوغی مثلا عید نوروز و یا ایام تغطیلات که تورهای بیش تری برگزار می شود به علت ازدحام مسافرین شما زمان بیش تری را در مرز بین ایران و ارمنستان سپری می کنید، پس برای یک راه طولانی آماده باشید و از طبیعت و جاده لذت ببرید. توجه داشته باشید تور زمینی ارمنستان نمی تواند یک تور لوکس باشد، اگر به دنبال تور لوکس می گردید حتما تور هوایی ارمنستان را انتخاب کنید.

 تور ارمنستان هوایی

تور هوایی ارمنستان یک انتخاب خوب برای سفر به ارمنستان می باشد قیمت تور نسبت به تور زمینی ارمنستان گران تر است ولی از راحتی بیش تری برخوردار است توجه کنید صرفا یک تور هوایی ارمنستان نمی تواند بهترین انتخاب برای یک تور راحت باشد در کنار سفر هوایی، هتل ستاره دار خوب، گشت های داخلی و خدمات لوکس، یک سفر رویایی از تور ارمنستان را به شما هدیه می دهد.

تور ترکیبی ارمنستان و گرجستان

امروزه تور ترکیبی که شامل دو کشور متفاوت می باشد طرفداران بسیاری دارد تور ارمنستان، گرجستان نیز از جمله تور های پر طرفدار در ایران می باشد، زمانی که با تور ترکیبی ارمنستان گرجستان همراه می شوید به خاطر داشته باشید که به دو کشور متفاوت سفر می کنید و سفری طولانی در پیش دارید، تور ارمنستان گرجستان به چند صورت برگزار می شود: تور زمینی (ایران ارمنستان، ارمنستان گرجستان، گرجستان ارمنستان ایران) تور هوایی زمینی ( ایران گرجستان، گرجستان ارمنستان، ارمنستان گرجستان ایران) تور هوایی (که به دلیل قیمت بالا طرفداران زیادی ندارد)

 آیا با تور همراه شویم ؟

 همان طور قبلا هم گفتیم همراه شدن با تور گروهی مزیت های زیادی داره که یکی از آنها ارزون تر شدن قیمت کلی سفر است اما اگر با تور همراه می شید حتما باید صبر و حوصله بالایی داشته باشید، اگر هم خودتون تشریف بیارید به آن گونه که دوست دارید در زمان اقامتتون برنامه ریزی می کنید و از تعطیلاتتون لذت می برید، بگذارید تور گروهی و سفر شخصی با مثالی توضیخ بدهم تور گروهی همانند اتوبوس های داخلی شهری می باشد که زمان معین به مصدی معین حرکت می کند ایستگاهی مشخص دارد و هر کس از هر قشری می تواند از آن استفاده کند و اما سفر شخصی همانند خودرو شخصی است هزینه ای بیش تر در قبال خصوصی بودن.

دیگر مطالب